


65 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Стрічка PROlum ™ 24V 120 LED IP20 S є тонкою друкованною платою, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Для інтер'єрного освітлення:
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 350054 |
| CRI | 90% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Одиниці виміру | м |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр |
| Кратність різання | 1 см (1 світлодіод) |
| Мінімальне замовлення | 10 метрів (1 паковання) |
| Споживана потужність | 10 Вт/метр |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Робоча напруга | 24V |
| Розміри | 8 х 10000 мм |
| Світловий потік | 1000 Лм/м |
| Серія | "S" |
| Сила тока | 0.41 А/метр |
| Термін експлуатації LED | 50,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° |
| Паковання | 5 м 1(1 паковання) |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Ширина стрічки | 8 мм |