-10%





937,80 ₴
844,20 ₴
Сенсорна панель димера керування PROLUM Wi-Fi; TUYA; 18A; Series: HomeLink необхідний для управління яскравістю світлодіодних стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Переваги Сенсорної панелі димера керування PROLUM Wi-Fi; TUYA; 18A; Series: HomeLink
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 404017 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Можливості керування: Голосове керування, пульт дистанційного керування, керування зі смартфона |
| Одиниці виміру | шт. |
| Кратність | 1 |
| Потужність | 216W Вт/год |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Особливість | З можливістю керування зонами |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V|24V|5V |
| Розміри | 113 х 130 х 30 мм |
| Серія | HomeLink |
| Сила струму (А) | 18.0А |
| Спосіб керування | Сенсорна панель | Чиріз смартфон |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип живлення пульта | Батарейка 2хAAA |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип зв'язку | Wi-Fi |
| Тип пристрою | MONO-димер |
| Екосистема | Google Home, Home Assistant, Tuya Smart |