-5%

517,50 ₴
491,85 ₴
Контролер PROLUM SPI RGB (Touch; RF; 6A; 3PIN;) необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Переваги Контролер PROLUM SPI RGB (Touch; RF; 6A; 3PIN;):
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 402038 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | 2048px |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 72W Вт/год |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Підтримка | WS2811;WS2812 |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V|24V|5V |
| Розміри | 290 х 13 х 9 мм |
| Сила струму (А) | 6.0А |
| Спосіб керування | Пульт сенсорний |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип живлення пульта | Батарейка 2хAAA |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип пристрою | SPI RGB контролер |