-15%
18,45 ₴
15,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Конектор SMD5050 RGB (провід 4 pin, без затиску)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 503011 |
| Довжина: | Без конектора 14 см см |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Номінальна напруга | 12V, 24V, 48V, 5V |
| Сумісність | Для LED стрічки 5V,12V,24V,48V 10 мм|Для LED стрічки 5V,12V,24V,48V 8 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Конектор |
| Ширина стрічки | 10 мм |