-10%

47,25 ₴
42,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Димер PROLUM Mini (6A) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 401001 |
| Гарантія | 1 рік |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 144W Вт/год |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V|24V |
| Розміри | 62 х 13 х 40 мм |
| Сила струму (А) | 12.0А |
| Спосіб керування | Керування на корпусі |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | MONO-димер |