

66,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Контролер RGB PROLUM інфрачервоний (IR пульт на 24 кнопки 6A) необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGBстрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Переваги Контролера RGB PROLUM інфрачервоний (IR пульт на 24 кнопки 6A):
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 402009 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Навантаження на роз'єм 5.5 до 5 А струму |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 72W Вт/год |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V |
| Розміри | 50 × 35 × 22 мм |
| Сила струму (А) | 6.0А |
| Спосіб керування | Пульт кнопковий |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип живлення пульта | Батарейка 1хCR2025 |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип зв'язку | Інфрачервоний (IR) |
| Тип пристрою | RGB контролер |