


51,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Конектор PROLUM™ для підключення LED стрічки 220V - 9.5ММ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 501108 |
| Довжина: | Без конектора 15 см см |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Номінальна напруга | 220V |
| Сумісність | Для LED стрічки 220V |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Конектор |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 9.5 мм |