





12,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Кабель PROLUM™ для стрічки 5050, RGB, 10 мм, + 1 затиск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 503007 |
| Довжина: | Без конектора 13 см см |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Кратність | 1 |
| Номінальна напруга | 12V, 24V, 48V, 5V |
| Сумісність | Для LED стрічки 5V,12V,24V,48V 10 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Конектор |
| Ширина стрічки | 10 мм |