
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Конектор PROLUM™ для стрічки COB, 8ММ, 2PIN, 2jack
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 501133 |
| Довжина: | Без конектора 16 см см |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Номінальна напруга | 12V, 24V, 48V, 5V |
| Сумісність | Для LED стрічки СОВ 12V,24V |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип стрічки | COB |
| Тип товару | Конектор |
| Ширина стрічки | 8 мм |