









540 ₴
Димер управління PROLUM 4-Zone має можливість об'єднувати зони різних пристроїв таких як арт:404030;404032
Переваги Димер управління PROLUM 4-Zone; Wi-Fi; TUYA; 15A; 6A Канал Max;Series: HomeLink:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 404028 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Сумісний з арт. 404027; Можливості керування: Голосове керування, пульт дистанційного керування, керування зі смартфона |
| Одиниці виміру | шт. |
| Кратність | 1 |
| Потужність | 180W Вт/год |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Особливість | З можливістю керування зонами |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V|24V|5V |
| Розміри | 75 х 36 х 18 мм |
| Серія | HomeLink |
| Сила струму (А) | 15.0А |
| Спосіб керування | Через смартфон |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип корпусу | Метал |
| Тип зв'язку | Mesh Wi-Fi |
| Тип пристрою | MONO-димер |
| Екосистема | Tuya Smart |