

2 627 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Длина | 1200мм см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Потужність, W | 16W |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип крепежа | стельова планка |