

1 917 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Тип светильника | Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | акрил |
| Потужність, W | 11W |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип крепежа | планка |