


450 ₴
Гіпсові світильники виготовлені з натурального високоякісного гіпсу з захисним покриттям. Запатентована технологія виробництва робить їх стійкими до впливу високих температур та інших зовнішніх факторів. Гіпсові світильники органічно доповнять будь-який інтер'єр.
ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ:
| Напряжение питания: | 12V/230V |
| Тип лампы: | MR16 |
| Врезные размеры: | 170x385мм |
| Габаритный размер: | 160x375x90мм |
| Степень защиты: | IP20 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЛОФТ |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип светильника | Врезной |