


450 ₴
Гіпсові світильники виготовлені з натурального високоякісного гіпсу із захисним покриттям. Запатентована технологія виробництва робить їх стійкими до впливу високих температур та інших зовнішніх чинників. Гіпсові світильники органічно доповнять будь-який інтер'єр.
ТЕХНІЧНЕ ОПИСАННЯ:
| Напруга живлення: | 12V/230V |
| Тип лампи: | MR16 |
| Врізні розміри: | 191x280 мм |
| Габаритний розмір: | 181x270x80 мм |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЛОФТ |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип светильника | Врезной |