
145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Гіпсові світильники виготовлені з натурального високоякісного гіпсу з захисним покриттям. Запатентована технологія виробництва робить їх стійкими до впливу високих температур та інших зовнішніх факторів. Гіпсові світильники органічно доповнять будь-який інтер'єр.
ТЕХНІЧНИЙ ОПИС:
| Напруга живлення: | 12V/230V |
| Патрон: | GY6.35 |
| Тип лампи: | MR16 |
| Врізний діаметр: | 60мм |
| Габаритний розмір: | 75х75мм |
| Висота: | 40мм |
| Кут розсіювання: | 120° |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЛОФТ |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип светильника | Накладной |